گروه سفرهای عکاسی 


همراهان عزیز

مجددا تاکیید می کنیم قبل از ثبت نام به دقت " قوانین و مقررات گروه سفرهای عکاسی " را مطالعه فرمایید .

ثبت نام شما به معنی مطالعه و پذیرش تمامی مقررات اعلام شده می باشد .

توجه فرمایید برای پرداخت از طریق درگاه پرداخت انلاین  ابتدا تور مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از کلیک لینک "پرداخت کامل" زیر عکس تور،  اطلاعات شخصی خود را وارد کنید ، سپس به درگاه بانک ها وصل خواهید شد .

اگر به صورت گروهی عازم این سفر هستید باید مبالغ را برای هر نفر به صورت جداگانه پرداخت کنید و سپس برای هر نفر فرم جداگانه ثبت نام پر کنید.

 رزرو تمام تورها با کمترین هزینه ممکن 

اگر مایل به رزرو هر یک از تورهای ما هستید می توانید از طریق درگاه "رزرو آنلاین" موجود در زیر هر عکس نسبت به رزرو تور عکاسی مورد نظرتان اقدام کنید.
هزینه رزرو بزای تمام تورهای خارجی 100 هزار تومان و برای تمام تورهای داخلی 60 هزار تومان برای هر نفر است .

* در خصوص رزرو تورها به موارد زیر دقت کنید*

1- برای هر نفر باید رزرو جداگانه و پرداخت جداگانه انجام شود .
2- هزینه رزرو در صورت کنسلی از طرف شما ، عودت داده نخواهد شد مگر اینکه زمان کنسلی قبل از 35 روز مانده به زمان برگزاری تور باشد.
3- هزینه رزرو و یا ثبت نام کامل در صورت کنسلی از طرف برگزارکننده ، عینا باز پرداخت خواهد شد. 
4- پس از انجام رزرو اسامی و شماره تماس خود به دفتر گروه سفرهای عکاسی اعلام نمایید . ( شماره  88459117-021)
5 - دوستانی که تور عکاسی مورد نظرشان را رزرو می کنند حذاکثر تا 15 روز مانده به سفر باید مابقی هزینه تور را پرداخت نمایند در غیر اینصورت رزرو انجام شده از درجه اعتبار ساقط است .
6- امکان رزرو برای تورها فقط تا 20 روز مانده به برگزاری مهیاست ، پس از آن متقاضیان می توانند ثبت نام و پرداخت کامل داشته باشند.
6- عزیزانی که رزرو می کنند نیازی به پر کردن فرم ثبت نام ندارند ، پر کردن فرم ثبت نام توسط این عده پس از پرداخت کامل هزینه تور باید انجام شود .