گروه سفرهای عکاسی 

خب ، اولین کاری که ما ازتون خواهش می کنیم انجام بدین اینه که لطفا تمام بخش های سایت  مخصوصا " قوانین و مقررات سفرهای عکاسی " را به دقت بخونین  ، این بخش ها بخش عمده ای از سوالات و ابهامات ذهن شما را مرتفع می کنه.


حالا اگه همه بخش های سایت کامل و با دقت خونده باشین می تونین برای  سفرهای جذاب و هیجان انگیز ما ثبت نام کنین ، اول از همه باید از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت مبلغ تور رو واریز کنید ( لینک پرداخت اینترنتی هر تور زیر عکس اون تور قرار داده شده ) ، دقت کنین اگه مثلا 3 نفر هستین باید 3 بار از درگاه اینترنتی سایت پول رو برای هر نفر واریز کنین و برای هر نفر فرم جداگانه پر کنید .

پس از پرداخت هزینه و پر کردن فرم ثبت نام کمی شکیبا باشین حداکثر تا 24 ساعت بعد پیامکی برای تایید ثبت نام به موبایل شما ارسال میشه ، این پیامک به منزله قطعیت ثبت نامتون هست ودیگه میتونه خیالتون راحت باشه .

اگر سوال یا مشکلی دارین میتونین از طریق راه های ارتباطی ما که در صفحه تماس با ما سایت موجوده با ما در ارتباط باشین .

روز قبل از سفر مجددا پیامکی از طرف ما برای شما ارسال میشه که ساعت و محل دقیق حرکت رو ذکر کرده و شماره راهنمایان تور هم توش ذکر شده.

شیوه های پرداخت و ثبت نام :
 
1- پرداخت و ثبت نام اینترنتی
در این روش از طریق صفحه " ثبت نام " سایت ، هزینه تور را به صورت آنلاین پرداخت کنید , سپس در همان صفحه فرم ثبت نام را تکمیل کنید و به همراه ضمایم آن ارسال کنید.

با ارسال یک پیامک تاییدیه ثبت نام شما تکمیل و قطعی خواهد بود . همچنین رسید پرداخت شما به ایملتان ارسال می شود .
 
2- پرداخت و ثبت نام حضوری 
شما می توانید با مراجعه به دفتر آژانس خدمات توریستی " سمیرا گشت" نسبت به پرداخت نقدی هزینه تور و ثبت نام حضوری اقدام کنید.

خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) - بین اندیشه و سهوردی - شماره 100 - طبقه دوم

تلفن : 9 - 88507027
*نکات مهم و ضروری *

1- با توجه به شرایط و موقعیت امکان جابجایی و تغییراتی در برنامه های سفر وجود دارد ، در چنین سفرهایی این اتفاق اجتناب ناپذبر است ، ولی تلاش برگزار کنندگان اینست که تمامی آیتم های اعلام شده در "برنامه های سفر" اجرا شود ولو با تغییرات زمانی .

2- با توجه به چارتر بودن هتل ، اتوبوس و هواپیما تحت هیچ شرایطی کنسلی تور برای مسافر امکان پذیر نیست ، واریز وجه و ثبت نام اعلام حضور قطعی شماست و اصلا و ابدا تاکید می کنیم تحت هیچ شرایطی انصراف پذیرفته نیست .

در شرایط خاص و فقط برای پکیج یک شما می توانید شخص دیگری را جایگزین نمایید .

3- در سفرهایی که قیمت اتاق دو تخته و سه تخته تفکیک نشده است ، اولویت اتاق های دو تخته فقط با زوج های همسفر است.

هیچگونه تضمینی برای اختصاص اتاق دو تخته به همسفران غیر زوج وجود ندارد .

4- در سفرهای داخلی که اقامت در کاروانسرا و یا خانه های محلی است ، تلاش گروه سفرهای عکاسی همکاری با همسفران است ولی تضمینی برای در اختیار قراردادن اتاق اختصاصی به هیچ عنوان وجود ندارد .

5- تورهای "فول بورد" شامل تمامی وعده غذایی صبحانه ، ناهار و شام در محل اسکان می باشند ، وعده های غذایی بین راه شامل فول بورد نمی باشد . 

6- تمامی ورودیه های برنامه اعلام شده به عهده تور می باشد ، ولی استفاده از وسایل تفریحی ، جانبی و ... به عهده شرکت کنندگان محترم می باشد .

7- برنامه های آپشنال و ویژه بعد از استقرار گروه در هتل اعلام می شود که علاقمندان می توانند به صورت مجزا ثبت نام کنند.

نکته مهم اینکه تمامی برنامه های مربوط به عکاسی جز خدمات تور می باشد و برنامه های آپشنال به هیچ عنوان عکاسی نیست و صرفا جنبه تفریحی دارد.

8- برگزاری برنامه های ستاره دار بستگی به شرایط آب و هوایی و همکاری طرف خارجی دارد.

9- وغده های غدایی بین راه ، چه در پکیج های فول بورد و چه عادی جز نعهدات تور نیست .

10- برای دیدن توضیحات و عکسهای بیشتر از محل های اقامت می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :
 
هتل بام رامسر
هتل کویری بالی